Pánské hodinky s pouzdrem a řemínkem z nerezové oceli Festina 16488 potěší každého muže a to nejen výběrem barev ciferníků a barevných detailů, kterých je opravdu mnoho, ale také skvělými praktickými funkcemi jako je tachymetr, duální čas, či datumovka. Hodinky jsou vhodným doplňkem nejen na sport, ale také do společnosti. Chcete vědět, jaké klady a nedostatky objevili majitelé hodinek? Přečtěte si souhrn uživatelských recenzí.

Recenze na Heureka.cz

31 recenzí, celkové hodnocení 9,3/10

Zákazníkům se líbí design pánských hodinek Festina 16488, materiál a jsou spokojeni i s variabilitou barev, uživatelsky nejoblíbenější jsou hodinky s černým ciferníkem a červenými prvky Festina 16488/5 a hodinky s černým ciferníkem a modrými detaily Festina 16488/3.  Zákazníci jsou spokojeni s poměrem ceny a kvality, vyhovuje jim velikost ciferníku a chválí také vysokou odolnost pánských hodinek Festina 16488. Majitelé hodinek v pozitivních komentářích nezapomněli zmínit praktické funkce jako například stopky, či vodotěsnost, důvěru ve známou kvalitní značku a luminiscenční ručičky.

U hodinek s modrými detaily a černým ciferníkem Festina 16488/3 si zákazník chválí, že mají hodinky sportovně mladistvý vzhled. Další uživatel je spokojený s hodinkami Festina 16488/1 líbí se mu bílý ciferník, díky němuž hodinky vypadají elegantně.

Někteří uživatelé negativně hodnotí vyšší hmotnost hodinek Festina 16488, několik zákazníkům se zdá být ciferník nepřehledný, hlavně co se týče stopek, či datumovky a další zákazníci si stěžují na absenci českého návodu.

Recenze na Hodinky-365.cz

9 recenzí, celkové hodnocení 9/10

Zákazníci si opět chválí především skvělý design pánských hodinek Festina 16488, které jsou robustní, ale zároveň elegantní, precizně zpracované detaily i přesný chod. U hodinek Festina 16488/8 s modrým ciferníkem si jeden zákazník chválí právě zajímavou a jedinečnou barvu ciferníku.

Opět zákazníci negativně hodnotí vyšší hmotnost hodinek, jedna uživatelka hodinkám udělila pouze 20% kvůli nutnosti reklamace.

Recenze na ostatních webech (Mall.cz, Hodinky.cz)

14 recenzí, 9,9/10

Zákazníci chválí vzhled hodinek, příznivou cenu, přehledný ciferník a opět nezapomněli zmínit ani praktické funkce sportovních hodinek, jako jsou například stopky.

Jeden zákazník poukazuje na horší odhad času ve tmě a dalšímu majiteli hodinek se zdají být hodinky těžké.

Klady

  • Vzhled
  • Poměr ceny a kvality
  • Variabilita barev
  • Praktické funkce
  • Odolnost

Zápory

  • Vyšší hmotnost

Shrnutí recenze

Sportovní hodinky Festina 16488, které můžete využít nejen na sport, ale také do společnosti, díky jejich elegantnímu designu, si jejich majitelé nemohou vynachválit. Líbí se jim design, velký výběr barevných variant, praktické funkce a kladně hodnotí také skvělý poměr ceny a kvality.
9.4

Perfektní

Lost Password