Kvalitní pánské sportovní hodinky Festina 16489 s multifunkčním ciferníkem a kvalitním řemínkem z telecí kůže jsou k dostání v celé řadě barevných provedení ciferníku a barevných detailů. Uživatelsky nejoblíbenější jsou hodinky s černým ciferníkem a červenými prvky Festina 16439/5 a hodinky s černým ciferníkem a modrými prvky Festina 16489/3. Hodinky s pouzdrem ve stříbrné barvě nabízí řadu špičkových funkcí, jako například chronograf a datumovku, hodinky jsou také vodotěsné. Zajímá vás, jak hodinky ustály kritiku uživatelů? Přečtěte si souhrn recenzí a dozvíte se více.

Recenze na Heureka.cz

142 recenzí, celkové hodnocení 9,2/10

Zákazníci jsou spokojeni s poměrem ceny a kvality, chválí si krásný design hodinek i kvalitní zpracování koženého řemínku, který je lehce ohybatelný a na ruce příjemný. Uživatelům také vyhovuje velikost ovládacích prvků a líbí se jim praktické funkce. Jeden uživatel nezapomněl vyzdvihnout, že jsou pánské hodinky Festina 16489 velice lehké. Další zákazník chválí chronograf a možnost nastavení dvou časových zón.

Uživatelům chybí český návod, uvítali by osvětlení ciferníku a jeden zákazník upozorňuje, že se řemínek hodinek lehce opotřebuje. Jednomu zákazníkovi nevyhovují stopky hodinek.

Recenze na Hodinky.cz

35 recenzí, celkové hodnocení 9,5/10

Majitelé pánských hodinek Festina 16489 chválí design, který působí masivně, ale elegantně a draze, kvalitu hodinek a také velice příznivou cenu. Zákazníkům se líbí také přehledný ciferník.

Na webu Hodinky.cz nejsou žádné negativní komentáře hodinek Festina 16489, jen jeden zákazník preferuje kovový řemínek místo koženého.

Recenze na ostatních webech (Mall.cz, Hodinky-365.cz)

22 recenzí, 9,3/10

Zákazníci jsou spokojeni jak po stránce vzhledové, tak po stránce funkční, líbí se jim čitelnost ciferníku a také oceňují praktické funkce. Uživatelé chválí pevný kožený řemínek, celkové zpracování, které je na vysoké úrovni. Jeden zákazník si chválí hodinky Festina 16489/5 s červenými prvky a píše, že právě červené prvky z hodinek dělají něco extra.

Jeden zákazník by uvítal podsvícení hodinek Festina 16489, další zákazník si stěžuje, že jsou hodinky v šeru špatně čitelné.

Klady

  • Vzhled
  • Kvalita
  • Cena
  • Praktické funkce
  • Několik barevných variant

Zápory

  • Absence českého návodu

Shrnutí recenze

Pánské hodinky Festina 16489 jsou ideální pro muže, kteří hledají hodinky, které jsou vhodné na sport i každodenní vyžití. Zákazníci jsou spokojeni s designem, poměrem ceny a kvality a praktickými funkcemi. Kožený pásek také zaručuje příjemné nošení hodinek.
9.3

Perfektní

Lost Password